Oil pump Engine / Motor Mitsubishi S4S/S6S 32A35-10012
  • Condition: used
  • SKU: 48812
Ocena 4,8
58.96 EURNet
Specification
Specification Value
name Oil pump Engine / Motor
mark Mitsubishi
type S4S/S6S
part number 32A35-10012
condition used
Reference numbers
List of reviews:
Filip
Michael
Katarzyna
Mia
Daniel
Write a review.
See also
Discover our wide range of products
used Turbocharger oil hose Cummins 3287693
lubrication system
Turbocharger oil hose Cummins 3287693
Price set Individually
used Oil radiator Liebherr 9177606
lubrication system
Oil radiator Liebherr 9177606
Price set Individually
used Turbocharge return line Cummins 4982811
Turbocharge return line Cummins 4982811
used Turbocharge return line D= 28 mm for engine Harvester TD25
Turbocharge return line D= 28 mm for engine Harvester TD25
used Turbocharge return line for engine Cummins 5.9 3905202
Turbocharge return line for engine Cummins 5.9 3905202
used Turbocharger oil hose D= 12 mm for engine Harvester TD25
Turbocharger oil hose D= 12 mm for engine Harvester TD25
used Blowby connector D= 35 mm for engine Harvester TD25
Blowby connector D= 35 mm for engine Harvester TD25