Injection pump Bosch PFM1P100S2005 0414401105
  • Condition: new
  • SKU: 22792
Ocena 4,7
Specification Value
name Injection pump
mark Bosch
type PFM1P100S2005
part number 0414401105
condition new
height approx. 100 mm
mounting diameter approx. 50 mm
weight approx. 1.2 kg
operating pressure up to 350 bar
List of reviews:
Brian
Barbara
Emil
Wiktor
Kevin
Karol
Pompka wtryskowa spełnia swoje zadanie. Montaż był prosty, a działanie zgodne z oczekiwaniami.
Write a review.
See also
Discover our wide range of products
used Fuel line D= 8 mm for engine Cummins NT250
fuel system
Fuel line D= 8 mm for engine Cummins NT250