Crankcase for engine Volvo TD122KLE
  • Condition: used
  • SKU: 6298
Ocena 4,7
1 179.22 EURNet
Applications
Product description
Specification
Specification Value
name Crankcase for engine
mark Volvo
type TD122KLE
condition used
Reference numbers
List of reviews:
Larry
David
Charlotte
Konrad
Paul
Adrian
Write a review.
See also
Discover our wide range of products
new  wbk QSC/QSL 3966035
Cylinder blocks and repair sets
wbk QSC/QSL 3966035
3.77 EURNet
new Repair set Kolbenschmidt 41074960
Repair set Kolbenschmidt 41074960
171.46 EURNet
new Liner 3-oringi STD, 122mm wbk 9884842
Liner 3-oringi STD, 122mm wbk 9884842
new Plug Engine / Motor Universal 51
Plug Engine / Motor Universal 51
Price set Individually
new Repair set tuleja 3-oringi STD, 122mm Sonne 408A00302
Repair set tuleja 3-oringi STD, 122mm Sonne 408A00302
new Liner STD, 120.650mm Kolbenschmidt 89431110
Liner STD, 120.650mm Kolbenschmidt 89431110
new Liner STD, ⌀132mm Kolbenschmidt 88789110
Liner STD, ⌀132mm Kolbenschmidt 88789110
new Liner STD, 110mm Kolbenschmidt 89940110
Liner STD, 110mm Kolbenschmidt 89940110
new Engine block threaded plug M16 for engine Caterpillar C3.4
Engine block threaded plug M16 for engine Caterpillar C3.4
Price set Individually
new Repair set Kolbenschmidt 41628960
Repair set Kolbenschmidt 41628960
new Liner STD Kolbenschmidt 89645110
Liner STD Kolbenschmidt 89645110
new Repair set STD, 110mm Kolbenschmidt 40679960
Repair set STD, 110mm Kolbenschmidt 40679960