Gasket set Wibako D926 G-926141-M
  • Condition: new
  • SKU: 35832
Ocena 5,0
233.49 EURNet
Product description
The set of gaskets includes: - 6 cylinder head gaskets- 141mm steel - 6 valve cover gasket - 6 inlet manifold gasket - 6 water manifold gasket - 6 exhaust manifold gasket - 12 valve seals - 6 O-rings - 16 copper washers
mark Wibako
type D926
part number G-926141-M
condition new
temperature resistance 250°C
pressure resistance 200 bar