Crankcase for engine Deutz BF6M1013 04253527
  • Condition: used
  • SKU: 69322
Ocena 5,0
Specification
Specification Value
name Crankcase for engine
mark Deutz
type BF6M1013
part number 04253527
serial number 0305287
condition used
List of reviews:
George
Sophia
Krzysztof
Sophia
John
Write a review.
See also
Discover our wide range of products
new Repair set STD Kolbenschmidt 40305960
Cylinder blocks and repair sets
Repair set STD Kolbenschmidt 40305960
118.87 EURNet
new Repair set STD Kolbenschmidt 99662960
Repair set STD Kolbenschmidt 99662960
178.53 EURNet
new Liner STD, 108mm Kolbenschmidt 89903110
Liner STD, 108mm Kolbenschmidt 89903110
new Liner STD Kolbenschmidt 89494110
Liner STD Kolbenschmidt 89494110
new Liner SEMI, 101mm Kolbenschmidt 89941190
Liner SEMI, 101mm Kolbenschmidt 89941190
new Repair set STD, 108mm Kolbenschmidt 41506961
Repair set STD, 108mm Kolbenschmidt 41506961
new Liner STD, 132mm Kolbenschmidt 88788110
Liner STD, 132mm Kolbenschmidt 88788110
new Repair set STD, 108mm Kolbenschmidt 41503961
Repair set STD, 108mm Kolbenschmidt 41503961
new Liner STD, 108mm Kolbenschmidt 89862110
Liner STD, 108mm Kolbenschmidt 89862110
new Liner STD, ⌀98mm Kolbenschmidt 89830110
Liner STD, ⌀98mm Kolbenschmidt 89830110