Crankcase for engine Deutz BF4M1013 04282830
  • Condition: used
  • SKU: 28226
Ocena 4,8
Specification Value
name Crankcase for engine
mark Deutz
type BF4M1013
part number 04282830
condition used
Reference numbers
List of reviews:
Charles
Frank
Gregory
Andrzej
Write a review.
See also
Discover our wide range of products
new Liner STD, 101mm Kolbenschmidt 89904110
Cylinder blocks and repair sets
Liner STD, 101mm Kolbenschmidt 89904110
40.33 EURNet
new Repair set STD Kolbenschmidt 41759960
Repair set STD Kolbenschmidt 41759960
new Liner SEMI, 98mm Kolbenschmidt 89896190
Liner SEMI, 98mm Kolbenschmidt 89896190
new Liner +0.20mm WIBAKO 9270833
Liner +0.20mm WIBAKO 9270833
Price set Individually
new Liner STD Mahle 439WN0301
Liner STD Mahle 439WN0301
Price set Individually
new Crankcase BF Original 20030390601
Crankcase BF Original 20030390601
new Repair set STD Kolbenschmidt 99662962
Repair set STD Kolbenschmidt 99662962
new Liner SEMI, 100mm Kolbenschmidt 89320190
Liner SEMI, 100mm Kolbenschmidt 89320190