Crankcase for engine Deutz BF8M1015 04263519
  • Condition: used
  • SKU: 47457
Ocena 4,8
Specification Value
name Crankcase for engine
mark Deutz
type BF8M1015
part number 04263519
condition used
List of reviews:
Adrian
Barbara
Gregory
Charlotte
Jerzy
Write a review.
See also
Discover our wide range of products
new Repair set STD Kolbenschmidt 41757960
Cylinder blocks and repair sets
Repair set STD Kolbenschmidt 41757960
223.82 EURNet
new Repair set STD Kolbenschmidt 41506962
Repair set STD Kolbenschmidt 41506962
new Liner SEMI, 98mm Kolbenschmidt 89896190
Liner SEMI, 98mm Kolbenschmidt 89896190
new Liner STD Mahle 439WN0301
Liner STD Mahle 439WN0301
Price set Individually
new Crankcase BF Original 20030390601
Crankcase BF Original 20030390601
new Liner SEMI, 100mm Kolbenschmidt 89320190
Liner SEMI, 100mm Kolbenschmidt 89320190
Price set Individually
new Liner +0.20mm WIBAKO 9270833
Liner +0.20mm WIBAKO 9270833
new Liner STD, 101mm Kolbenschmidt 89904110
Liner STD, 101mm Kolbenschmidt 89904110