Crankcase for engine Deutz BF6M1013 04282827
  • Condition: used
  • SKU: 64862
Ocena 4,8
2 116.45 EURNet
Specification
Specification Value
name Crankcase for engine
mark Deutz
type BF6M1013
part number 04282827
serial number 11178973
condition used
List of reviews:
Dominik
Matthew
Daniel
Mark
Łukasz
Write a review.
See also
Discover our wide range of products
new Liner STD, 101mm Kolbenschmidt 89904110
Cylinder blocks and repair sets
Liner STD, 101mm Kolbenschmidt 89904110
40.21 EURNet
new Liner SEMI, 100mm Kolbenschmidt 89320190
Liner SEMI, 100mm Kolbenschmidt 89320190
Price set Individually
new Liner STD Mahle 439WN0301
Liner STD Mahle 439WN0301
Price set Individually
new Liner SEMI, 98mm Kolbenschmidt 89896190
Liner SEMI, 98mm Kolbenschmidt 89896190
new Liner +0.20mm WIBAKO 9270833
Liner +0.20mm WIBAKO 9270833