Crankcase for engine Deutz BF8M1015 04263516
  • Condition: used
  • SKU: 40785
Ocena 4,7
2 948.04 EURNet
Specification
Specification Value
name Crankcase for engine
mark Deutz
type BF8M1015
part number 04263516
condition used
List of reviews:
Michael
Julian
Adam
Write a review.
See also
Discover our wide range of products
new Repair set STD, 108mm Kolbenschmidt 41506961
Cylinder blocks and repair sets
Repair set STD, 108mm Kolbenschmidt 41506961
153.06 EURNet
new Liner STD, 108mm Kolbenschmidt 89903110
Liner STD, 108mm Kolbenschmidt 89903110
new Liner SEMI, 101mm Kolbenschmidt 89941190
Liner SEMI, 101mm Kolbenschmidt 89941190
new Liner STD, 108mm Kolbenschmidt 89862110
Liner STD, 108mm Kolbenschmidt 89862110
new Repair set STD Kolbenschmidt 41505960
Repair set STD Kolbenschmidt 41505960
new Repair set STD, 108mm Kolbenschmidt 41503961
Repair set STD, 108mm Kolbenschmidt 41503961
new Repair set STD Kolbenschmidt 99662960
Repair set STD Kolbenschmidt 99662960
new Liner STD, 132mm Kolbenschmidt 88788110
Liner STD, 132mm Kolbenschmidt 88788110
new Liner STD, ⌀98mm Kolbenschmidt 89830110
Liner STD, ⌀98mm Kolbenschmidt 89830110