Crankcase for engine Deutz BF8M1015 04612853
  • Condition: used
  • SKU: 34470
Ocena 4,7
Specification
Specification Value
name Crankcase for engine
mark Deutz
type BF8M1015
part number 04612853
serial number 09160285
condition used
Reference numbers
List of reviews:
Olivia
Magdalena
Jakub
Write a review.
See also
Discover our wide range of products
new Repair set STD Kolbenschmidt 99662961
Cylinder blocks and repair sets
Repair set STD Kolbenschmidt 99662961
146.69 EURNet
new Repair set STD Kolbenschmidt 99662962
Repair set STD Kolbenschmidt 99662962
132.78 EURNet
new Liner STD Mahle 439WN0301
Liner STD Mahle 439WN0301
Price set Individually
new Liner STD, 101mm Kolbenschmidt 89904110
Liner STD, 101mm Kolbenschmidt 89904110
new Liner SEMI, 98mm Kolbenschmidt 89896190
Liner SEMI, 98mm Kolbenschmidt 89896190
new Liner SEMI, 100mm Kolbenschmidt 89320190
Liner SEMI, 100mm Kolbenschmidt 89320190
Price set Individually
new Crankcase BF Original 20030390601
Crankcase BF Original 20030390601
new Liner +0.20mm WIBAKO 9270833
Liner +0.20mm WIBAKO 9270833